👈 فروشگاه فایل 👉

پیشینه پژوهش رسانه و فناوری بر خودتنظیمی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پیشینه پژوهش رسانه و فناوری بر خودتنظیمی

پیشینه پژوهش رسانه و فناوری بر خودتنظیمی

مشخصات فایل

تعداد صفحات

4

حجم

0/17 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

متغیرهای پیشینه تحقیق: رسانه و فناوری بر خودتنظیمی

توضیحات: 3 پیشینه تحقیق داخلی و 4 پیشینه تحقیق خارجی (word) به همراه منابع آنها

دارای 4 صفحه

پیشینه تحقیقاتی و مطالعات انجام شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه روانشناسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه روانشناسی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

پیشینه پژوهش::

        آذین و پیرمحمدی (1388) نقش رسانه های نوین با تأکید برماهواره واینترنت را برهویت فرهنگی دانشجویان مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماری پژوهش شامل کلیه دانشجویان دانشگاههای استان چهارمحال و بختیاری است که از میان آنها 390 نفر بر اساس فرمول کوکران به عنوان نمونه انتخاب شده اند. نتایج نشان داد که رسانه های نوین مانند اینترنت و ماهواره رابطه معنی داری با وضعیت اقتصادی- اجتماعی، انگیزه استفاده، ازرسانه و میزان پایبندی به موازین اسلامی دارد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با قراردادها پاورپوینت آب فراوان هوای پاک (درس 4 مطالعات اجتماعی کلاس نهم) پیشینه و مبانی نظری حمل و نقل شهری پایدار پاورپوینت پردیس سینمایی ملت پاورپوینت شیوه قرآن در داستان پردازی با تاکید بر داستان های حضرت موسی ( ع )