👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار

پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار در 36 اسلاید برای کاربران عزیز رشته مهندسی عمران در نظر گرفته شده است در ادامه بخشی از متن و فهرست ان را برای شما قرار داده ایم در صورت تمایل می توانید در ادامه آن را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

2/114 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار

پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار در 36 اسلاید برای کاربران عزیز رشته مهندسی عمران در نظر گرفته شده است . در ادامه بخشی از متن و فهرست ان را برای شما قرار داده ایم . در صورت تمایل می توانید در ادامه آن را دانلود نمایید.

مقدمه :

تولید سیمان نیاز به 45/1 تا 50/1 تن سنگ آهک، خاک رس و سنگ گچ و در مواردی سیلیس، بوکسیت و سنگ آهن دارد.

همچنین خردایش و آسیاب کردن مواد اولیه و آسیاب کردن کلینکر و سنگ گچ و راه اندازی دستگاه های مختلف کوره و خنک کن و غیره نیاز به انرژی برق زیادی وجود دارد که در حدود 110 تا 130 کیلو وات ساعت در هر تن می باشد.

کوره پخت کلینکر به سوخت نیاز دارد که در حدود 100 تا 120 متر مکعب گاز طبیعی برای هر تن کلینکر است و معادل 90 تا 110 لیتر مازوت (نفت کوره) می باشد.

اگر انرژی های مصرفی در معدن و برای حمل مواد اولیه به کارخانه و حمل سیمان به کارگاه ها و محل مصرف نیز در نظر گرفته شود وضعیت مصرفی انرژی در این صنعت روشن تر می گردد. گفته می شود کل انرژی مصرفی در کارخانه برای هر تن کلینکر در روش خشک با پیش تکلیس 16/3 گیگا ژول و با پیش گرم کن 44/3 گیگا ژول می باشد که 8 درصد آن انرژی الکتریسیته است. در هنگام پخت مواد اولیه و یا در کلسینه کردن سنگ آهک و سوزاندن مواد سوختی در مراحل مختلف از معدن تا محل کارگاه نزدیک به یک تن دی اکسید کربن به ازای هر تن سیمان تولید می شود که بسیار وحشتناک است.

فهرست :

مقدمه

معرفی روش ملی طرح مخلوط بتن

بررسی روش های رایج دیگر و مقایسه با روش ملی

جدول نتایج طرح های اختلاط اولیه بتن رده های مقاومتی مختلف 

تفسیر نتایج و بحث

جدول رده های مقاومتی و عیار سیمان در مخلوط های تجویزی

نتیجه گیری

.

عناون : پاورپوینت نقش سیمان های پر مقاومت در کاهش مصرف سیمان و توسعه پایدار

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36 اسلاید

ارائه شده در فروشگاه های سازه برتر

پیش نمایش اسلاید ها :

.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی معماری هتل گراند کیش دانلود پاورپوینت فرسایش خاک پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری پاورپوینت پدیده خستگی (fatigue) پیشینه ومبانی نظری تحقیق گردشگری