👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اداره شرکت با مسئولیت محدود

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اداره شرکت با مسئولیت محدود

پاورپوینت اداره شرکت با مسئولیت محدود شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

4339/970 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اداره شرکت با مسئولیت محدود

پاورپوینت اداره شرکت با مسئولیت محدود شامل 35 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شرکت با مسؤولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسؤول قروض و تعهدات شرکت است.

جایگاه شرکت با مسؤولیت محدود

در طبقه بندی شرکت‌های تجاری، شرکت با مسؤولیت محدود از شرکت‌های اشخاص محسوب شده است؛ یعنی از جمله شرکت‌های است که در آنها شخصیت شرکاء و روابط نزدیک آنان با یکدیگر از اهمیت خاصی برخوردار است. البته از آن جهت که مسؤولیت شرکاء به اندازه سرمایه آنها در شرکت است به این شرکت‌ها؛ شرکت‌های سرمایه‌ای هم گفته شده است.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

جایگاه شرکت با مسؤولیت محدود

اداره کنندگان شرکت

مدیر موظف و غیر موظف

رابطه مدیران شرکت باشرکت

مجمع عمومی شرکت

اختیارات مدیران شرکت

هیئت نظارت

تصمیمات شرکت با مسؤولیت محدود

میزان رای

انتقال سهام شرکت

انتقال ارادی

انتقال قهری

عنوان : اداره شرکت با مسئولیت محدود

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

طراحی و مونتاژ قالب دایکاست در نرم افزارکتیا پاورپوینت زندگینامه سیمین بهبهانی مبانی نظری و پیشینه تحقیق راهبردهاي شناختي و فراشناختي با ميزان موفقيت تحصيلي پاورپینت جوشکاری تعمیری پاورپوینت خانواده درمانی سیستمی میلان