👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت صحیفه ملعونه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت صحیفه ملعونه

پاورپوینت صحیفه ملعونه شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

4093/997 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت صحیفه ملعونه

پاورپوینت صحیفه ملعونه شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

امیرالمومنین علی(ع) می  فرمایند: همانا آغاز پدید آمدن فتنه  ها (فرقه  ها) هوا پرستی و بدعت گذاری در احکام آسمانی است. اگر کسی در تاریخ فرقه  ها مطالعه کند می  بیند که معمولا فرقه  سازی  ها با همپیمان شدن و برنامه ریزی عده  ای منافق که به خاطر هوا و هوس  های خود نمی  خواستند در کنار بقیه مسلمین و زیر پرچم اسلام باشند، شروع می  شد. مهمترین و قدیمی  ترین این پیمانهای منافقانه مواردی بود که در صدر اسلام بوجود آمد و سرلوحه  ای شد برای فتنه  ها و فرقه  سازی  های بعدی. بعد از اعلام عمومی ولایت علی(ع) در غدیرخم، عده  ای از منافقین که نمی  توانستند استمرار رسالت را در ولایت علی(ع) تحمل کنند، برای پیمان شکنی و غصب خلافت هم قسم شدند. این عده که نقشه ترور رسول  الله(ص) را نتوانستند عملی کنند به ناچار به پیمان شکنی روی آوردند و برای گمراه نمودن مسلمین به سند سازی ودروغ پراکنی روی آوردند. در این مبحث به یکی از کارهای منافقانه این گروه یعنی نوشتن صحیفه اشاره   می  شود.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

پشت پرده صحیفه

متن صحیفه

مطالب طراحی شده در این صحیفه

رد مفاد صحیفه

حسرت منافقین در لحظه مرگ

پایان

عنوان : صحیفه ملعونه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اقلیم در معماری اسلامی پاورپوینت آموزش درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( مطالعه موردی ) ضوابط و مقررات شهری پاورپوینت نظریه شخصیت هنری موری پاورپوینت تیپولوژی مسکن (پروژه طرح 5)