👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت پست مدرنیسم

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت پست مدرنیسم

پاورپوینت پست مدرنیسم شامل 57 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

57

حجم

5/771 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

 پاورپوینت پست مدرنیسم

پاورپوینت پست مدرنیسم شامل 57 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه :

تفکر پست مدرن هر گفتگو را به جای آنکه مکالمه یا دیالوگی بیند و شریک بداند ، آنرا نوعی بازی و رویارویی بین دو رقیب می داند. در این تفکر اجتماع همگانی و جهانی به هیچ وجه یک آرمان با ایده آل محسوب نمی شود.

پست مدرنیسم پیکره پیچیده و در هم تنیده و متنوعی از اندیشه ها ، آرا و نظریاتی است که در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی سر برآورد و بعدا اندیشه های دیکانستراکشن (Deconstruction) و مکاتب فکری غرب از جمله فمینیسم و پسا استعمارگرایی و غیره جز واژه پست مدرن فلسفی مطرح شدند.

.

فهرست :

مقدمه

جدول تمایز مدرنیسم و پست مدرنیسم از دیدگاه ایهاب حسن

 پست مدرن

طراحی نمای ساختمان با خصوصیات محله است

چارلز جنکز Charles Jencks

پست مدرن سفید

معماری نئوکلایسک

.

عنوان: پست مدرنیسم

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 57 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری قابلیت های سازمانی پاورپوینت معرفی شغل استاد دانشگاه پاورپوینت روند طراحی در معماری پاورپوینت سیستم اطلاعات توریسم پاورپوینت طراحی خانه پایدار با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی