👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد

پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

4094/883 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد

پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اقاله در لغت به معنای مسامحه و نادیده انگاشتن امر یا موضوعی بوده و در اصطلاح، عقدی به عقدی گفته می‌شود که موضوع آن از بین رفتن تمام یا قسمتی از عقد نخست است و در آن رضایت و توافق به همراه اراده طرفین شرط لازم است.

اقاله نوعی عقد است که با رضایت و توافق، قصد و انشای طرفین محقق می‌شود و موضوع آن توافق برای از بین رفتن عقد نخست است.قانونگذار تعریف مشخصی از عقد اقاله ارایه نکرده اما مصادیق و شرایط آن در مواد 283 تا 288 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران آمده و به صراحت ماده 264 از علل سقوط تعهدات و آثار آن است.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اقاله در اصطلاح فقه

عناصر عقد اقاله

تفاوت اقاله و حق فسخ

انواع اقاله

مستثنیات اقاله و عقود اقاله‌ناپذیر

 شرايط صحت اقاله

عنوان : اقاله چيست و چه شرایطی دارد

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با سیستم ساختمانی ترونکو پاورپوینت ارگونومی در منازل مسکونی پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری مقیاس انگاره پردازی خود کشی (ماخ) پاورپوینت بررسی عفونت همزمان سل و اچ آی وی