👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خانه های چوبی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خانه های چوبی

دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با مشخصات و ویژگی های خانه های چوبی،در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش ،همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

1/315 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت خانه های چوبی

فایل پاورپوینت آشنایی با مشخصات و ویژگی های خانه های چوبی،در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

در روش های نوین صنعتی سازی نه تنها به مسئله مسکن بلکه به بهره برداری بهینه از مصالح، سرعت و کیفیت ساخت نیز توجه شده است. یکی از راه های بهبود ایجاد مسکن استفاده از سیستم های ساخت و ساز صنعتی یا نیمه صنعتی می باشد که در اصطلاح فنی به آن بکارگیری مصالح پیش ساخته و نیمه پیش ساخته گفته می شود. در زمینه تولید ساختمان های نیمه پیش ساخته تکنولوژی های بسیاری در کشورهای پیشرفته جهان ایجاد شده است.

یکی از بهترین روش های تولید ساختمان نیمه پیش ساخته، فن آوری و بهره برداری از چوب به عنوان رایج ترین و فراوانترین مصالح موجود در طبیعت می باشد، بطوریکه در آمریکا، کانادا، اروپا، ژاپن، چین و دیگر ممالک پیشرفته به عنوان یک سیستم پایدار و مطلوب مورد توجه قرار گرفته است. ایجاد مسکن بدین صورت برای حدود 2 میلیارد نفر از مردم جهان گواه بر این ادعا می باشد.

امروزه انسان در ساخت خانه های چوبی با تکیه بر علم و تکنولوژی به کیفیت و اهداف ویژه ای رسیده است. در ساخت سازه از چوب کیفیت درختان مورد استفاده به عنوان شاخص اصلی می باشد.  با توجه به کیفیت انواع چوب های می توان نتیجه گرفت که چوب درختانی که در منطفه کمربندی واقع در مدار 66 درجه و 33 درجه شمالی رشد نموده اند، مناسبترین نوع چوب برای ساخت خانه می باشد. علت مرغوب بودن این چوب ها رشد کند درختان در مناطق سردسیر و بالا بودن چگالی و سخت شدن بافت های چوب می باشد.

سبک سازی، مقاومت بالا در برابر زلزله، سرعت در ساخت و بازگشت سریع سرمایه، عایق بندی و کاهش چشمگیر مصرف انرژی، عمر طولانی و بالای 100 سال سازه، زیبایی و سازگاری با اقلیم و آب و هوای مختلف، نداشتن نخاله ساختمانی از جمله مواردی هستند که ساخت خانه های چوبی را در ردیف خانه های جذاب و مورد اقبال در دنیا قرار داده است.

فهرست مطالب :

مقدمه

مزایا و معایب

دلایل قوی برای ساخت و ساز با چوب

صرفه جویی اقتصادی و انرژی

حفاظت مقابل آتش سوزی و موریانه

عایق مناسب صدا

استحکام در برابر زلزله

مراحل ساخت اسکلت سازه چوبی بصورت تصویری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هذیه محصول:

فایل WORD خانه چوبی(5صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظریه شورا در اندیشه سیاسی شیعه دانلود پاورپوینت قنات پاورپوینت فضاهای لازم در فرهنگ سرا پاورپوینت تلفات حرارتی درساختمان نقش زنان در مدیریت آموزش عالی درایالات متحده وكانادا