👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مکتب معماری شیکاگو

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مکتب معماری شیکاگو

دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با مکتب معماری شیکاگو(آشنایی با معماری معاصر ) ، در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش

مشخصات فایل

تعداد صفحات

52

حجم

17/787 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مکتب معماری شیکاگو

 فایل پاورپوینت آشنایی با مکتب معماری شیکاگو(آشنایی با معماری معاصر ) ، در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

حوادث و بداقبالی ها خود بارها سبب ساز انگیزش های مهم برای تحول تاریخ معماری و ساخت جوامع شده اند. آتش سوزی روم در سال 64 پیش از میلاد، حریق بزرگ لندن و هامبورگ به ترتیب در سالهای 1666و 1842، زمین لرزه و آتش سوزی سانفرانسیسکو در سال1909، همگی حوادثی بودند که علاوه بر تراژدیِ خسران های جانی و ویرانی ها، منجر به بازسازی وسیع شهرها، مطابق با آخرین استانداردها و لذا نوآوری های معماری شد.

در امریکای سده ی نوزدهم، گذشته از کلان شهرهای ساحل شرقی، شیکاگو مرکز خطوط راه آهن وچهارراه پراهمیتی برای تجارت و تردد بین ساحل های شرقی و غربی بود و از این رو یکی از شهرهایی بود که سریع ترین و بیشترین رشد را در ایالات متحده تجربه کرد. رونق اقتصادی شیکاگو، مردم بسیاری را به این شهر کشاند و بین سالهای1850 و 1870 شاهد انفجار جمعیتی از کمتر از 30/000بیش از300/000 نفر بود که آن را به بزرگترین شهر ایالات متحده در آن هنگام بدل ساخت. همچنین این شهر مرکز تجاری مهمی به شمار می آمد و از سال 1885 میلادی، فعالیت شدید اقتصادی و به تبع آن اجرای ساختمان های تجاری و اداری آغاز شده بود.

فهرست مطالب :

آغاز معماری شیکاگویی

اصول مکتب شیکاگو

معماران و آثار برجسته ی مکتب شیکاگو

اهمیت مکتب شیکاگو

منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 52اسلاید قابل ویرایش و تعداد زیادی تصاویر تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل استادیوم BBVANCOMER مکزیک پاورپوینت بازده ریسک و خط بازار اوراق بهادار مبانی نظری مدیریت ارتباط با مشتری CRM وانواع سیستم های CRM پاورپوینت مدل های کیفی در منابع آب پاورپوینت طرح تفضیلی منطقه9 تهران