👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری کوروش

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری کوروش

در این فایل مجتمع تجاری کوروش واقع در تهران مورد تحلیل قرار گرفته است. این مجتمع به دلیل مجاورت با بزرگراه ستاری و بزرگراه حکیم از دسترسی برتری برخوردار است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 22 اسلایدمی باشد و برای رشته معماری تهیه شده است.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

2711/655 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری کوروش

در این فایل مجتمع تجاری کوروش واقع در تهران مورد تحلیل قرار گرفته است. این مجتمع به دلیل مجاورت با بزرگراه ستاری و بزرگراه حکیم از دسترسی برتری برخوردار است.  این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 22 اسلایدمی باشد و برای رشته معماری تهیه شده است.

شمال غربی کلان شهر تهران ، منطقه جوان و جمعیت پذیر است که به لحاظ برخورداری از ویژگی های شاخص قابل توجه و ارزشمند ، ساکنان آن از شرایط بهتری نسبت به دیگر مناطق شهر برخوردارند.بر همین اساس ظرفیت و پنانسیل  قابل قبولی به لحاظ افزایش کیفیت زندگی شهروندان و سرمایه گذاری در این منطقه فراهم آمده است .مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش نیز یکی از مهمترین پروژه  های فرهنگی و رفاهی این منطقه است و نقش  عمده ای در رفاه شهروندان و تسهیل دسترسی به امکانات و خدمات فرهنگی در آینده نزدیک خواهد داشت .....

مجتمع تجاری کورش یکی از بزرگترین مجموعه های تجاری و فرهنگی می باشد از مشخصات بارز این سازه مقاوم در برابر زلزله ، استفاده از ستون ها ی باکس و پل های تیر ورق می باشد طراحی سازه ساختمان توسط مهندسین مجرب محاسب و براساس ویرایش سوم آیین نامه 2800 ایران طراحی شده است. فولاد مصرفی در اسکلت بنا از نوع بسیار مرغوب بابالترین استاندارد می باشد.

فهرست مطالب

این فایل شامل بخش های زیر است 

موقعیت مجتمع تجاری

ریز فضاها

ویژگی های معماری

مشخصات برج( تعداد طبقات، مساحت ، زیر بنا، تعداد پارکینگ، تعداد واحد های تجاری)

نمای ساختمان 

ورودی ساختمان 

ویژگی معماری 

سالن فرهنگی

مشخصات سازه 

امکانات خدماتی( تجهیزات فنی، پارکینگ، اطفای حریق، سیستم ضد سرقت، سیستم سرمایش و گرمایش)

پلان طبقات

امکانات تفریحی(شهربازی، سالن سینما، آمفی تئاتر، کافی شاپ، رستوران، فست فود)

و....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل نهم کتاب بازاريابي و مديريت بازار تألیف حسن الوداری با موضوع تحقيقات بازاريابي پاورپوینت معماری منار جنبان مبانی نظری پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی ، انگل تیلریا، تیلریوز مبانی نظری و پیشینه تحقیق سیستم های هزینه یابی نوین (ابزارهای نوین در مدیریت هزینه) تحقیق درباره شغل کارگزار بیمه