👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اظهارنامه مالیاتی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اظهارنامه مالیاتی چیست

پاورپوینت اظهارنامه مالیاتی چیست شامل 40 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

40

حجم

700/636 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اظهارنامه مالیاتی چیست

پاورپوینت اظهارنامه مالیاتی چیست شامل 40 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

همانطور که می دانیم برای حفظ چرخه اقتصادی کشور، حقوق دولت باید به شکل مالیات پرداخت شود که اظهارنامه مالیاتی مبحثی در این قالب است که پرداخت مالیات را با توجه به درآمد افراد در نظر می گیرد. اظهارنامه مالیاتی فرم هایی است که به صورت پیوسته از سوی سازمان مالیاتی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و افراد باید با داشتن کد اقتصادی 16رقمی اطلاعات خود را از طریق پیش ثبت نام در سامانه مالیاتی وارد کرده و اقدام به گرفتن اظهارنامه مالیاتی نمایند.

تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی باید با توجه به درآمد خود به پرداخت مالیات اقدام کنند و توسط این اشخاص اظهارنامه مالیاتی با اعتراف بر میزان درآمد اشخاص، تکمیل شده و به اداره مالیاتی باید تحویل داده شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مالیات چیست و چرا باید مالیات بدهیم؟

منابع مالیاتی در ایران

سال مالیاتی چیست؟

خود اظهاری

تشریفات اخذ مالیات از طریق خوداظهاری

تنبیهات و جرائم مالیاتی

چگونگی تنظیم اظهارنامه مالیاتی

مراحل و فرآیند تکمیل اظهارنامه الکترونیکی

دادرسی مالیاتی

پایان

عنوان : اظهارنامه مالیاتی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 704 کیلوبایت

تعداد صفحات : 40

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت زمینه های نهضت مشروطه پاورپوینت علل خرابی دیوارهای حائل مبانی و پیشینه نظری عدالت سازمانی دودكش خورشیدی راهكاری جدید جهت تولید برق از انرژی خوشید بررسی ارتباط هوش هیجانی با پرخاشگری و عملكرد تحصیلی دانش آموزان