👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حقوق عمومی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حقوق عمومی چیست

پاورپوینت حقوق عمومی چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

513/118 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حقوق عمومی چیست

پاورپوینت حقوق عمومی چیست شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

حقوق عمومی قواعد مربوط به سازمان دولت و طرز عمل آن و مقررات مربوط به سازمان‌های دولتی را تنظیم می‌کند. روابط دولت و سازمان‌های وابسته به آن و مأمورین آن‌ها با افراد جامعه در قلمرو این شاخه از حقوق می‌گنجند. مهمترین مقررات حقوق عمومی هر کشور در قانون اساسی بیان شده‌است.

حقوق عمومی به عنوان یکی از دو شاخه مادر حقوق در برابر حقوق خصوصی قرار می‌گیرد که به روابط افراد جامعه با یکدگر می‌پردازد. حقوق عمومی خود به چند شاخه تقسیم می‌شود که حقوق اساسی، حقوق اداری و حقوق کار و از مهمترین آن میباشد

موضوع حقوق، تنظيم روابط انسان است. با توجه به طرف مقابل رابطه، حقوق را مي‌توان به دو دسته حقوق خصوصي و حقوق عمومي تقسيم نمود.

موضوع حقوق خصوصي، تنظيم رابطه انسان با انسان است؛ اما موضوع حقوق عمومي تنظيم رابطه انسان با قدرت است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

وجوه تمایز حقوق عمومی و حقوق خصوصی

اهداف حقوق عمومی

شاخه‌های اصلی حقوق عمومی

اصول حقوق عمومی

پایان

عنوان : حقوق عمومی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 516 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل دبیرستان Braamcamp Freire واقع در Pontinha مبانی نظری تئوری نمایندگی ومعیارهای درونی وخارجی ارزیابی عملكردبا تقسیم سود پیشینه پژوهش کیفیت خدمات و پذیرش بانکداری الکترونیک و رضایت مشتری پاورپوینت معرفی شغل ممیز مالیاتی گفت و گوهای قرن جدید