👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول کاشی کاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول کاشی کاری

پاورپوینت پاورپوينت اصول کاشی کاری در31 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

857/36 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

اصول کاشی کاری

آشنایی با اصول کرم بندی سطح کار

قبل از اقدام به کاشیکاری دیوارها ، اضلاع افقی و عمودی دیوار باید کرم بندی و کاملاً تراز و شاقول باشد .

تعریف کرم : کرم به یک نشانه 10×10 سانتیمتری گچی یا سیمانی که سطح روی آن مبنای آستر ملات سیمان یا اندود کاری یا کاشیکاری گفته می شود.

 کرم بندی

ابتدا از یک ضلع شروع می کنیم ، کرم تخت را در ابعاد 10×10 سانتیمتر و به ضخامت 2 سانتیمتر با ملات سیمان و توسط ماله به طور مسطح می سازیم و اطراف کرم را به اصلاح می کشیم (پخ می کنیم) تا کرم از روی سطح دیوار جدا نشود در ضمن کرم را طوری می سازیم که سطح آن از هر طرف کاملاً تراز باشد . سپس در همان خط به فاصله لازم کرم دیگری ساخته می شود ، سطح دو کرم توسط شمشه با یکدیگر تراز می شود .

عمل کرم گیری مرحله سوم که می تواند کرم طولی باشد با فاصله لازم و گونیا با کرم دوم گرفته می شود . در این مرحله کرم سوم توسط شمشه با کرم دوم کاملاً تراز و شاقول می شود .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درباره دیابت نوع 2 پاورپوینت آزمون استعداد تشخیصی پاورپوینت سیستم لوله‌ای، در احداث سازه‌های مرتفع‌ پاورپوینت گزارش فعالیت های سد كبودوال سیتوپلاسم