👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی انواع بتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی انواع بتن

بررسی انواع بتن در25 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

175/192 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

بررسی انواع بتن

بتن

بتن‌‌ها یکی از مصالحی هستند که در کنار فولاد بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان‌سازی دارند. بدون حضور این دو ماده در صنعت ساختمان‌سازی،‌ زندگی صنعتی بشر به گونه دیگری در جریان بود. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، علم شناخت انواع بتن‌‌ها و خواص متفاوت آن‌ها نیز گسترش یافته است، به نحوی که امروزه انواع مختلف بتن با مصالح مختلف تولید و استفاده می‌شود و هر کدام خواص و کاربری مخصوصی دارد. بتن، محصولی است که از مخلوط کردن آب با سیمان‌آبی و سنگ‌دانه‌های مختلف به دست می‌آید. در اثر واکنش آب با سیمان در شرایط محیطی خاص، ویژگی‌های بتن نیز متفاوت می‌شود.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد. 

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل طراحی داخلی شرکت فیلم و رسانه پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 29 (فعالیتهای ساخت املاک) مبانی نظری تحریم­ و حق سلامتی در حقوق بین الملل پاورپوینت مدیریت انگیزش در سازمانها و اهمیت آن در جهت ارتقای بهره وری پاورپوینت سیمولینک کنترل خطی در مطلب