👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن

پاورپوینت مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

467/338 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن

پاورپوینت مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عبارت «جنایت علیه بشریت» بارها و بارها در خبرهای داخلی و خارجی، مقالات مختلف و رخدادهای تاریخی به گوش‌مان خورده است و کم‌وبیش از مفهوم بین‌المللی آن آگاهیم و نمونه‌های بارز آن همچون کشتار جمعی، نژادی و … را می‌شناسیم؛ اما معنای دقیق این عبارت چیست؟ آیا جرایم محدودی را دربر می‌گیرد یا می‌تواند مصادیق بیشتری را نیز شامل شود؟ همراه ما باشید، در این نوشتار با مفهوم، مصادیق و جنایت علیه بشریت در اساسنامه دیوان کیفری بین المللی بیشتر آشنا می‌شوید.

مفهوم و مصادیق جنایت علیه بشریت چیست؟

از عبارت «جنایت علیه بشریت» تعاریف مختلفی ارائه شده است. در تعریف گسترده، جنایت علیه بشریت، صدمه‌ی عمده و مهمی نسبت به شخص انسان یا وضعیت انسانی (حقوق اساسی انسان) تلقی می‌شود. این جنایت به‌طور گسترده و علیه جمعیت غیرنظامی ارتکاب می‌یابد. نمونه‌هایی از این جنایت، کشتار جمعی، برده‌سازی، اخراج مردم از مناطق اجدادی‌شان، تجاوز جنسی گسترده و… می‌باشند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مفهوم و مصادیق جنایت علیه بشریت چیست؟

تاریخچه‌ی جنایت علیه بشریت

بررسی جنایت علیه بشریت در اساسنامه دیوان کیفری بین المللی

کشتار

نابودسازی

برده‌سازی

کار اجباری

قاچاق اشخاص

اخراج یا انتقال اجباری جمعیت

پایان

عنوان : مفهوم جنایت علیه بشریت و مصادیق آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 468 کیلوبایت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شبیه ساز پرواز مدیریتی پاورپوینت تحلیل ترمینال فرودگاه بین المللی تایوان پاورپوینت زندگینامه میشل فوکو پاورپوینت مبانی فلسفی برنامه ریزی درسی مبانی نظری شناخت و رفتار درمانی