👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

پاورپوینت جنگ داخلی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

607/929 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

پاورپوینت جنگ داخلی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف

مبارزه مسلحانه دو گروه یا گروههایی با هویت مشخص و معین علیه یکدیگر را جنگ داخلی می‌گویند. که هدف هر یک ضربه زدن و از پای در آوردن دشمن مقابل و تحت انقیاد خود در آوردن دیگری است.

نگاه اجمالی

اغاب مورخان می‌پندارند که جنگهای داخلی از نوع جنگهای درجه دوم می‌باشد. این قبیل جنگها بر خلاف سایر جنگها موجب پراکندگی و تخریب روحیه و وحدت ملی و مذهبی افراد جامعه می‌گرد. بنابراین می‌توان اظهار نمود که فقدان وفاق فرهنگی و نظام اجتماعی منشا جنگهای داخلی است.

و ...

فهرست مطالب

تعریف

نگاه اجمالی

دلایل اهمیت جنگهای داخلی از نظر گاستون بوتول

شیوه‌های جلوگیری از بروز جنگهای داخلی

نظریه جامعه شناسان در مورد جنگ داخلی

پایان

عنوان : جنگ داخلی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 608 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت اخلاق سفر پاورپوینت تحلیل برج مسکونی پاندا تل آویو پاورپوینت بررسی کنفرانس درس میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری (مرکبات) گزارش کارآموزی مجتمع فولاد پاورپوینت پایپ جکینگ