👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

پاورپوینت جنگ داخلی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

607/929 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جنگ داخلی چیست

پاورپوینت جنگ داخلی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف

مبارزه مسلحانه دو گروه یا گروههایی با هویت مشخص و معین علیه یکدیگر را جنگ داخلی می‌گویند. که هدف هر یک ضربه زدن و از پای در آوردن دشمن مقابل و تحت انقیاد خود در آوردن دیگری است.

نگاه اجمالی

اغاب مورخان می‌پندارند که جنگهای داخلی از نوع جنگهای درجه دوم می‌باشد. این قبیل جنگها بر خلاف سایر جنگها موجب پراکندگی و تخریب روحیه و وحدت ملی و مذهبی افراد جامعه می‌گرد. بنابراین می‌توان اظهار نمود که فقدان وفاق فرهنگی و نظام اجتماعی منشا جنگهای داخلی است.

و ...

فهرست مطالب

تعریف

نگاه اجمالی

دلایل اهمیت جنگهای داخلی از نظر گاستون بوتول

شیوه‌های جلوگیری از بروز جنگهای داخلی

نظریه جامعه شناسان در مورد جنگ داخلی

پایان

عنوان : جنگ داخلی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 608 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت روش‌هاي آبياري پاورپوینت ماشین آلات راهسازی پاورپوینت خصوصی سازی با تأکید بر بازاریابی ورزشی پاورپوینت بررسی شش مورد از بناهای معروف یونان گزارشی از نگرانیهای اروپا در زمینه ناتو تكنولوژیكی