👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تعریف ارتباط و انواع آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تعریف ارتباط و انواع آن

پاورپوینت تعریف ارتباط و انواع آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

376/873 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تعریف ارتباط و انواع آن

پاورپوینت تعریف ارتباط و انواع آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ارتباط از مولفه های اصلی زندگی اجتماعی است. مهارت برقراری ارتباط موثر یکی از مهم ترین پیش بینی کننده های سلامت روابط بین فردی بشمار می رود. از عوامل موثر در بهداشت روان انسان ها، توانایی برقراری ارتباط مناسب و موثر با دیگران است. در یک ارتباط مناسب، اطلاعات شناختی و هیجانی به نحو صحیح بین انسان ها جریان می یابد و موجب رشد فردی و اجتماعی می گردد. اگر بخواهیم برای فردی کار مثبتی انجام دهیم باید نیازهای او را در نظر بگیریم. انسان ها نیاز دارند که افکار و احساسات خود را بیان نمایند و بدانند به آنها گوش فرا داده می شود و جدی گرفته می شوند. ارتباط مناسب می تواند منبع مهمی از حمایت های خانوادگی و اجتماعی را برای فرد، فراهم آورد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف ارتباط

اهمیت ارتباط

هدف ارتباط

عناصر اصلی ارتباط

ابزار ارتباط

انواع ارتباط

پایان

عنوان : تعریف ارتباط و انواع آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 380 کیلوبایت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل معماری کتابخانه بخش علوم و فناوری دانشگاه شین جیانگ مبانی نظری مشتری گرایی پاورپوینت مسجد جامع نائین پیشینه پژوهش رفتار شهروندی سازمانی، عدالت سازمانی دانلود پرسشنامه صمیمیت تامپسون و واکر