👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدل قطب های توسعه میردال

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدل قطب های توسعه میردال

پاورپوینت مدل قطب های توسعه میردال شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

52

حجم

0/334 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مدل قطب های توسعه میردال

پاورپوینت مدل قطب های توسعه میردال شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پیس گفتار

       ازمیان بزرگان اقتصاد توسعه گونار میردال جایگاه بسیار بالایی دارد چون میردال در طول عمر علمی خود بیش از آنكه مبدع نظریة جدید باشد، عامل دور ریختن پاره‌ای از عقاید بود. او به طور دائم به انتقاد از نظریة اقتصاد متعارف می‌پرداخت و آن را قابل استفاده در شرایط اجتماعی و سیاسی جهان سوم نمی‌دانست.

       او معتقد است كه مثال مناسب برای تغییرات اقتصادی حركت پاندول ساعت نیست، بلكه حركت بهمن از بالای كوه است. پس با خواندن نوشته‌های میردال انسان در می‌ماند، در حالیكه درك اقتصاد توسعه مستلزم فهم علوم اجتماعی دیگری است كه با موضوع توسعه در ارتباط‌اند.

       از اینرو ما برآن شدیم تاگذری كوتاه بر نظریات میردال داشته باشیم.

و ...

فهرست مطالب

پیش گفتار

شرح حال

میردال و نظریاتش

روش شناسی میردال 

دلایل توسعه نیافتگی كشورهای توسعه نیافته

پایان

عنوان : مدل قطب های توسعه میردال

فرمت : پاورپوینت

حجم : 336 کیلوبایت

تعداد صفحات : 52

👇محصولات تصادفی👇

طراحی و مونتاژ Pulley Support Assembly در نرم افزارکتیا پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 12 افشاي اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته پاورپوینت موتورهای احتراقی پاورپوینت آشنایی با گروه بیست پاورپوینت بچینگ