👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع سبک های رهبری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع سبک های رهبری

پاورپوینت انواع سبک های رهبری شامل 28 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

0/677 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت انواع سبک های رهبری

پاورپوینت انواع سبک های رهبری شامل 28 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فرآیند نفوذ در دیگران و برانگیختن آنها براى همکارى با یکدیگر در جهت تحقق هدف هاى گروهى را «رهبری» مى گویند. یا مى توان گفت: رهبرى استفاده از فرآیند ارتباطات در موقعیتى خاص براى اعمال نفوذ در میان افراد و جهت دادن آنها به سوى مقاصدى مشخص است. و یا رهبرى فرآیند نفوذ در دیگران است به طورى که آنها با اشتیاق و جدیت در دستیابى به اهداف سازمانى تلاش نمایند.

«رهبری» را اصولاً «هنر نفوذ در دیگران» مى دانند. بدین معنى که پیروان به دلخواه نه از روى اجبار، از رهبر اطاعت مى کنند.

بنابراین، منظور از رهبرى به طور عام، تأثیر گذارى بر افراد و انگیزش آنان به طورى است که از روى میل، علاقه و با اشتیاق براى دستیابى به هدف هاى گروهى تلاش کنند.

انواع سبک رهبری

  سبک خودمختار

  سبک دموکراتیک

   سبک پدرنما

سبک رفیق نما

  سبک تشخیص گرایی

سبک به حال خود واگذار

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

انواع سبک رهبری 

  سبک خودمختار

  سبک دموکراتیک

   سبک پدرنما

سبک رفیق نما

  سبک تشخیص گرایی

سبک به حال خود واگذار

پایان

عنوان : انواع سبک های رهبری

فرمت : پاورپوینت

حجم : 680 کیلوبایت

تعداد صفحات : 28 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت محاسبه انرژی مصرفی هنگام استراحت ، اجرای فعالیت های زیر بیشینه و بیشینه در دوران رشد پاورپوینت انواع سبک های رهبری پاورپوینت آب پنیر محصول جانبی فراورده های لبنی آموزش رایتینگ آزمون آیلتس آکادمیک همراه با نمونه رایتینگ های با نمره 7 پاورپوینت معماری آلمان درگذر زمان (بخش چهارم)